KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13442065

nr 1344 2065

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Blyerts, Signerad. Motivet: 48x30cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:04:44

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg